14 Niedziela zwykła 03.07.2016r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W dniu dzisiejszym z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • Poniedziałek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
    • Środa – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
    • Piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  • Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli przez miesiące lipiec i sierpień nie będzie Mszy Świętej w niedzielę o godz. 17:00.
  • W dniach od 06-11.08.2015 odbędzie się XXXVI Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej do 31.07.2015.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie,Panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie kościoła i  pielęgnowaniu terenu wokół świątyni.
  • Dziękujemy za ofiary składane na  rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli i drzwi do zakrystii.
  • Prosimy aby osoby, które chcą przyjąć pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie zgłosiły się do zakrystii do Pana Kościelnego.
  • W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na na potrzeby związane z przygotowaniem  parafii do przyjęcia pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży.