29 Niedziela zwykła 16.10.2016r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • Poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
    • Wtorek – Święto św. Łukasza Ewangelisty.
    • Czwartek – Uroczystość Św. Jana Kantego, Prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
    • Piątek – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
    • Sobota – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W tym dniu po każdej Mszy Świętej będzie możliwość uczczenia relikwii Św. Jana Pawła II.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • Studentów chcących zaangażować się w duszpasterstwo zapraszamy dzisiaj na spotkanie do salki na plebanii po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  • Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych bliskich zmarłych.
    • Wypominki możemy składać w kancelarii lub zakrystii po każdej mszy świętej. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9:15 lub 12:00).
    • Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk naszych bliskich zmarłych. Nie składamy wypominek na tece podczas mszy niedzielnych. Wypominki takie będą traktowane jako jednorazowe.
  • W zeszłą niedzielę zebrano do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kwotę w wysokości 2900 zł. Za dar serca składamy podziękowanie. Dziękujemy również młodzieży z klas 3 gimnazjum za przeprowadzenie tej zbiórki.
  • W piątek o godz. 18.00 spotkanie dla uczniów klas II przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła natomiast Panu Jerzemu za pracę przy budowie ogrodzenia.
  • Dziękujemy za ofiary składane na rzecz budowy i wykańczania naszego kościoła.