1 Niedziela Adwentu 27.11.2016r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Od dziś rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
      • Początek tego okresu, który nazywamy Adwentem jest czasem przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte Roraty będziemy sprawować w naszej parafii w niedzielę o godz.8:00, a w dni powszednie o godz. 7:00. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci na wspólne oczekiwanie, pełne nadziei i radości.
    • Środa – Święto Św. Andrzeja, Apostoła.
    • Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź w tym dniu od 7.00 rano i od 16.30 popołudniu.
      • Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ze wszystkich klas gimnazjum uczestniczy we Mszy Świętej o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie dla klas III gimnazjum.
    • Sobota – wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego, prezbitera – pierwsza sobota miesiąca, do chorych udajemy się o godz.9:00. Zmiana Tajemnic Różańcowych o godz.17:20.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy Panom pracującym w tym tygodniu przy budowie ogrodzenia naszej Parafii.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  • W poprzednią niedziele zebraliśmy do puszek 2 tysiące złotych w ramach pomocy Kościołowi na wschodzie.
  • Przed Kościołem można nabyć świece wigilijne Caritas,  Dochód przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii.