3 Niedziela Adwentu 11.12.2016r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni o życie chrześcijańskie rodzin. W czasie odmawiana modlitwy wiernych będziemy modlić się w tej intencji.
    • Wtorek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
    • Środa – wspomnienie św. Jana od Krzyża,prezbitera i doktora Kościoła.
  • Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z klas II gimnazjum w piątek o godz. 18:00 w salce na plebanii.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy Panom pracującym przy budowie ogrodzenia Parafii.
  • Dziękujemy za ofiary składane na wykończenie naszego Kościoła.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, a przed kościołem Oaza Dzieci Bożych rozprowadza poświęcone sianko na stół wigilijny, natomiast młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania sprzedaje świece Caritas.
  • Dziękujemy właścicielom sklepów: Biedronka i Carrefour Express za możliwość przeprowadzenia zbiórki żywności dla potrzebujących z naszej parafii.
  • Zapraszamy studentów na spotkanie po Mszy Świętej o godz. 18:00 do salki na plebanie.