4 Niedziela Wielkiego Postu 26.03.2017r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Sobota – pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udajemy się od godz. 9.00. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.20.
    • Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii będą odprawiane:
      • Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16:15.
      • Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17:30 a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00.
  • Od przyszłej niedzieli w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne wygłosi O. Eligiusz Ryszard Dymowski OFM.
    • Plan Rekolekcji wielkopostnych
      • NIEDZIELA ( 02 kwietnia)
        8:00- Msza św. z nauką ogólną.
        9:30- Msza św. z nauką ogólną.
        11:00 - Msza św. z nauką dla dzieci.
        12:15- Msza św. z nauką ogólną.
        16:15- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
        17:00- Msza św. z nauką stanową dla małżonków powyżej 25 lat pożycia małżeńskiego.
        18:00- Msza św. z nauką ogólną.
        19:00- Nauka stanowa dla małżonków do 25 lat pożycia małżeńskiego.

• PONIEDZIAŁEK ( 03 kwietnia)
        8:00- Nauka dla dzieci z klas I-III
        9:00- Msza św. z nauką ogólną.
        11:30 – Nauka dla dzieci z klas IV-VI
        18:00-Msza św. z nauką ogólną.
        19:00- Nauka dla młodzieży i studentów.

• WTOREK ( 04 kwietnia)
        8:00 –Nauka dla klas I-III
        9:00- Msza św. z nauką ogólną.
        11:10 – Spowiedź dla dzieci z klas IV
        11:30 – Nauka dla dzieci z klas IV-VI
        12:10 – Spowiedź dla dzieci z klas V- VI
        16:00- Msza św. dla chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych.
        18:00 Msza św. z nauką ogólną.
        19:00 Nauka dla młodzieży i studentów.

• ŚRODA ( 05 kwietnia )
        7:30 Spowiedź dla dorosłych.
        8:00 Msza Św. dla dzieci z klas I-III
        9:00 Msza św. z nauką ogólną na zakończenie rekolekcji.
        11:30 Msza Św. dla dzieci z klas IV-VI
        16:00-18:00 - Spowiedź dla dorosłych.
        18:00 Msza św. z nauką ogólną na zakończenie rekolekcji

• Plan rekolekcji można zabrać ze stolika przy wyjściu z kościoła.
    • Bardzo Prosimy rodziców dzieci uczęszczających na nauki rekolekcyjne o pomoc w zabezpieczeniu przejścia dzieci ze szkoły do kościoła.
    • Przez trzy dni na Mszach Świętych w Poniedziałek,Wtorek i Środę będziemy zbierać ofiary  na potrzeby rekolekcji.
  • Przed kościołem młodzież sprzedaje, palmy i zbiera ofiary na jałmużnę wielkopostną dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.
  • Dziękujemy właścicielom sklepu „Carrefour Express” przy ul. Modrzewskiego 2 i sklepu „Biedronka” przy ul. Żabiniec 93 za możliwość przeprowadzenia zbiórki żywności.
  • Dziękujemy za ofiary składane na budowę naszych organów.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • W Niedzielę Palmową 9 kwietnia o godz.20:00 pragniemy zorganizować procesję  Drogi Krzyżowej . Procesja przejdzie trasą z kościoła, ulicami: Modrzewskiego, Reja, Jaracza, Solskiego i z powrotem Modrzewskiego.
    • Zapraszamy wszystkich chętnych a w szczególności młodzież i studentów do włączenia się w organizację tej Drogi krzyżowej. Szczegóły w zakrystii u Ks. Roberta.
  • Za tydzień w niedziele po Mszy Świętej o godz. 18.00  zapraszamy studentów na spotkanie w salce na plebanii.