27 Niedziela zwykła 08.10.2017r

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Poniedziałek – Święto Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
    • Piątek – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy (9:15 lub 12:00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe.
  • Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania  zbiera dziś  ofiary do puszek z racji XVII dnia Papieskiego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na stypendia dla studiującej młodzieży z wielodzietnych, ubogich rodzin.
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w piątek o godz. 17.00 w kościele, natomiast spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów również w piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Spotkanie obowiązkowe.
  • Dziś po Mszy św. o 18.00 spotkanie studentów w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
  • W przyszłą niedzielę tj 15.10.2017 r przed kościołem będzie można złożyć podpis na liście , która jest Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą „ Zatrzymać Aborcję”. Potrzebny będzie adres zamieszkania i numer Pesel.
  • Dziękujemy na ofiary składane na rzecz budowy naszych organów.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła
  • Prasa katolicka do nabycia w zakrystii.