34 Niedziela zwykła 26.11.2017r
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Czwartek – Święto św. Andrzeja, Apostoła.
    • Piątek – Pierwszy piątek miesiąca. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź w tym dniu od godz. 7.00 rano a popołudniu od godz. 16.30. We mszy św. o godz. 18.00 uczestniczy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ze wszystkich klas.
    • Sobota – pierwsza sobota miesiąca do chorych udajemy się od godz. 9.00. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.20.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się nowy rok liturgiczny. W tym okresie będziemy ponownie przeżywać radosne oczekiwanie na przyjście Zbawiciela czyli Adwent.
  • Zapraszamy do udziału w tradycyjnych Roratach, które będą sprawowane: w niedzielę o godz. 8:00, a w dni powszednie o godz.7:00.  Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci na wspólne oczekiwanie, pełne nadziei i radości.
  • Dziękujemy za ofiary składane na wykonanie kostki brukowej wokół kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Od przyszłej Niedzieli w zakrystii będzie można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Przypominamy, że ofiary, które złożycie z tej racji są przeznaczone na wynagrodzenie pracowników kościelnych. Pragniemy podać do wiadomości, że Parafia nikogo nie upoważniła do sprzedaży opłatków w waszych domach.
  • W przyszłą niedziele będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na Budownictwo sakralne w naszej diecezji.
  • Bardzo prosimy o usunięcie samochodów z parkingu koło starej kaplicy ze względu na wykonywane prace budowlane. Najpóźniej do poniedziałku 27 listopada.