9 Niedziela zwykła  03.06.2018

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • W dniu dzisiejszym przypada pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
    • Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia „Najmilszy Jezu”.
      • Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  • W dniu dzisiejszym procesja oktawy Bożego Ciała po Mszy Świętej o godz. 11:00. W dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00. W czwartek zakończenie oktawy.
  • Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a Panu Jerzemu za pracę przy pielęgnowaniu terenu wokół świątyni.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Próby do sakramentu bierzmowania będą w czwartek 07.06 i w piątek 08.06 o godz. 18:45 . Spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w niedzielę 10 czerwca na każdej Mszy Świętej.
  • W dniach 06-11.08 .2018 odbędzie się XXXVIII piesza pielgrzymka krakowska na Jasną Górę . Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy.