27 Niedziela Zwykła 07.10.2018

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Dziś przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jak również modlitwa różańcowa.
    • Wtorek – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
    • Sobota – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • W piątek o godz. 16.00 siostra zakonna zaprasza wszystkich chętnych do śpiewania w scholi na pierwsze spotkanie po wakacjach do salki parafialnej.
  • W następną niedziele 14.10 ks. Michał Kowalski będzie głosił kazania na wszystkich mszach oraz zbierał składkę na potrzeby budującego się kościoła w Woli Zachariaszowskiej. W tym dniu wypada także XVIII Dzień Papieski, który w naszej parafii będziemy obchodzili w Niedziele 21.10.
  • W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy studentów na spotkanie duszpasterstwa akademickiego w salce na plebanii.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła.
  • Prasa katolicka do nabycia w zakrystii.