28 Niedziela Zwykła 14.10.2018

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
    • Wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. W tym dniu wypada również 40 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. W tym dniu po modlitwie różańcowej odmówimy Litanie do Św. Jana Pawła II a po mszy będzie można ucałować relikwie św. Jana Pawła II.
    • Środa – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego Bp i męczennika.
    • Czwartek – Święto św. Łukasza i Ewangelisty.
    • Sobota – Uroczystość Św. Jana Kantego, Prezbitera, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i Miasta Krakowa.
  • W dniu dzisiejszym Ks. Michał Kowalski głosi kazania i zbiera składkę na potrzeby budującego się kościoła w Woli Zachariaszowskiej.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9:15 lub 12:00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. Wypominki roczne czytamy przez cały rok, natomiast wypominki jednorazowe czytamy w dniach od 1 do 8 listopada w czasie każdej mszy świętej.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła.
  • Zapraszamy  na pierwsze powakacyjne spotkanie studentów, które odbędzie w dniu dzisiejszym po Mszy Świętej o godz. 18:00 w salce na plebanii.