29 Niedziela Zwykła 21.10.2018

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś w naszej wspólnocie parafialnej obchodzimy XVIII Dzień Papieski, z tej racji młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania zbiera ofiary do puszek na rzecz Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
    • Poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9:15 lub 12:00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. Wypominki roczne czytamy przez cały rok, natomiast wypominki jednorazowe czytamy w dniach od 1 do 8 listopada w czasie każdej mszy świętej.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.