3 Niedziela Wielkiego Postu 24.03.2019

 • W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
  • Poniedziałek - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia, w czasie Mszy Świętej wieczornej o godz. 18:00, będzie można złożyć przyrzeczenie i deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego. Ze stolika przy wyjściu z kościoła można zabrać ulotki z modlitwą i deklaracją.
 • Nabożeństwa Wielkopostne w naszym kościele:
  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz.16:15.
  Droga Krzyżowa w piątek; dla dzieci o godz.17:30, a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00.
 • W najbliższy piątek i sobotę 29 i 30 marca w ramach ogólnopolskiej zbiórki żywności – Caritas Archidiecezji Krakowskiej, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania będzie zbierać żywność w sklepie „Biedronka” przy ul. Żabiniec 93. i ul. Prądnickiej 65. Zbiórka zostanie przeprowadzona w piątek w godzinach od 16.00 do 20.00 natomiast w sobotę od 10.00 do 18.00. Zebrane produkty spożywcze będą przeznaczone do wykonania paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.
 • Od przyszłej niedzieli Zespół Charytatywny będzie rozprowadzał palmy, kartki świąteczne i zbierał jałmużnę wielkopostną przeznaczoną na pomoc dla najuboższych z naszej parafii.
 • Dziękujemy za ofiary składane na spłatę kostki brukowej wykonanej wokół naszego kościoła.
 • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.