23 Niedziela Zwykła 08.09.2019

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym w Kalwarii Zebrzydowskiej XXVII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej.
    • Poniedziałek - wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.
    • Piątek - wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
    • Sobota - święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • Fundacja Pro-Prawo Do Życia zaprasza do uczestnictwa w czuwaniu modlitewnym w intencji dzieci zagrożonych aborcją. Odbędzie się ono w piątek, 13 września, o godz. 17.00 przed Szpitalem im. Narutowicza.
  • W sobotę, 14.09, o godz. 19.00 spotkanie z rodzicami młodzieży przystępującej w tym roku do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii. Bardzo prosimy o przybycie jednego z rodziców.
  • Siostra zakonna, która w naszej Parafii będzie prowadziła schole poszukuje osoby grającej na gitarze, która byłaby chętna zaangażować się w pomoc przy prowadzeniu tej scholi. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się do zakrystii po Mszy świętej.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na spłatę kostki brukowej wokół kościoła.
  • W przyszłą niedzielę na każdej mszy świętej ks. Michał Kowalski będzie głosił kazanie i zbierał na tacę ofiary na potrzeby budowy kościoła w Woli Zachariaszowskiej.