31 Niedziela Zwykła 03.11.2019

  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, patrona naszej parafii. Po każdej mszy świętej odmówimy wezwania do św. Karola Boromeusza i uczcimy relikwie naszego patrona. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
    • Zgodnie z prośbą księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego od poniedziałku każdego dnia za wyjątkiem niedzieli o godz. 17.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Dlatego też wszystkie nabożeństwa które do tej pory odbywały się po wieczornej mszy świętej teraz będą odprawiane przed mszą wieczorną.
    • Sobota - rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.