4 Niedziela Zwykła - Święto Ofiarowania Pańskiego 02.02.2020

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
    • Środa - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
    • Czwartek - wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy.
    • Piątek - pierwszy miesiąca. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź w tym dniu od godz. 7.00 i 16.30.
  • Z racji ferii zimowych nie będzie spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkich, którzy przyjęli nas w tym roku z wizytą duszpasterską. Dziękujemy również za ofiary złożone w czasie tej wizyty. Ofiary te w dużej części są przekazane na pomoc dla księży emerytów jak również na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II i Kurię Krakowską.
  • Dziękujemy za ofiary składane na spłatę kostki brukowej.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Od jutra kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, wtorek, środę od 16.30 do 17.30, natomiast w sobotę od 10.00 do 11.00.
  • W przyszłą niedzielę po mszach świętych przed kościołem siostry sercanki będą zbierać ofiary do puszki na bursę dla studentek. Bardzo prosimy o wsparcie tego dzieła i już dziś dziękujemy za każdą ofiarę na ten cel.