7 Niedziela Zwykła 23.02.2020

  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym gościmy w naszej Parafii Pana Kamila Radzimowskiego, którego płyty CD można nabyć przed wejściem do kościoła.
    • Środa Popielcowa - w tym dniu rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze Święte w tym dniu o 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Po każdej z Mszy Świętej będzie można zabrać do domu poświęcony popiół, a ofiary, które wtedy złożycie jako jałmużnę wielkopostną, przeznaczone będą dla potrzebujących z naszej parafii. W tym dniu obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Wielki Post jest czasem nawrócenia i pokuty, zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach pokutnych.
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.15. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17.30 a dla starszych po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Rekolekcje w naszej wspólnocie będziemy przeżywać od V Niedzieli Wielkiego Postu.
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej. Kontakt z zespołem ds. Rodziny znajduje się przy ul. Piłsudskiego 29.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.