25 Niedziela Zwykła 20.09.2020

  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Poniedziałek - święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
    • Środa - wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  • W piątek, 25 września, zapraszamy na mszę świętą o godz. 18.00 uczniów klas VII i VIII SP przygotowujących się w tym roku do sakramentu bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkanie w kościele i omówienie wszystkich zasad dotyczących przygotowania do tego sakrametu. Obecność dla wszystkich pragnących rozpocząć takie przygotowanie jest obowiązkowa. Zapraszamy na to spotkanie także młodzież, która w latach wcześniejszych z różnych względów nie przystąpiła do tego sakramentu.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Przypominamy że od dzisiejszej niedzieli koperty, które były roznoszone po blokach są do zabrania ze stolika przy wejściu do kościoła.
  • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będą przed kościołem zbierane ofiar do puszek na budowę kościoła w Woli Zachariaszowskiej.