26 Niedziela Zwykła 27.09.2020

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Wacława, męczennika.
    • Wtorek - święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
    • Środa - wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
    • Czwartek - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
    • Piątek - wspomnienie świętych Aniołów Strózów. Pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź od 7.00 i od 16.30.
    • Sobota - pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udajemy się o godz. 9.00. O godz. 17.20 Zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • W czwartek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą odprawiane w naszym kościele w Niedzielę o godz. 16.30, a w dni powszednie o godz. 17.30. W czasie Nabożeństw Różańcowych będziemy modlić się za Ojca Świętego, za dzieci, młodzież, misje, chorych, o pokój na świecie, a w ostatnim tygodniu za zmarłych.
  • W piątek, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczestniczy we mszy o godz. 18.00. Po mszy spotkanie w kościele.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na budowę kościoła w Woli Zachariaszowskiej.