28 Niedziela Zwykła 11.10.2020

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś w całej Polsce przeżywamy XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy świętej w dniu dzisiejszym Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
    • Wtorek - wspomnienie bł. Honorata Koźminskiego, prezbitera.
    • Czwartek - wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
    • Piątek - wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • Sobota - wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  • Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9.15 lub 12.00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. Wypominki roczne czytamy przez cały rok, natomiast wypominki jednorazowe czytamy w dniach od 1 do 8 listopada w czasie każdej
    mszy świętej.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16.30, a w dni powszednie o godz. 17.30.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji XX Dnia Papieskiego.
  • Ks. Abp Marek Jędraszewski zachęca do podjecia w dniach od 13.10 - 21.10 nowenny w intencji ochrony życia człowieka od poczęcia. Osoby pragnące podjąc taką nowenne proszone są o zabranie broszur które znajdują się przy wyjściu z kościoła.