4 Niedziela Adwentu 20.12.2020

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W czwartek będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 22.00 i 24.00, z której składka przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia SOS. Uczestnictwo w Pasterce zwalnia nas z uczestnictwa we Mszy Świętej w Uroczystości Bożego Narodzenia.
    • Zachęcamy do religijnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy od odczytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Jezusa Chrystusa, wspólnej modlitwy, łamania opłatkiem i wspólnym śpiewem kolęd.
    • Piątek - uroczystość Narodzenia Pańskiego. W tym dniu Msze Święte według porządku niedzielnego czyli o 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00 i 18.00.
    • Sobota - święto Św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Msze Święte w tym dniu również według porządku niedzielnego; składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Jana Pawła II-go w Krakowie.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Przed kościołem można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, oraz poświęcone sianko na stół wigilijny.