5 Niedziela Wielkanocna 02.05.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • Dziś pierwsza niedziela miesiąca; po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
    • Poniedziałek - uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski. W tym dniu Msze Święte tak jak w każdą niedzielę. Również w tym dniu, o godz. 11.00, dzieci z jednej klasy III przystąpią do I Komunii Świętej, dlatego bardzo prosimy aby w pierwszej kolejności udostępnić miejsca w kościele dzieciom i ich gościom lub wybrać inną godzinę mszy świętej.
    • Wtorek - święto św. Floriana, patrona miasta Krakowa, strażaków i hutników.
    • Środa - wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera.
    • Czwartek - święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
    • Piątek - pierwszy miesiąca. W tym dniu Msze Święte o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź rano od godz. 7.00 i popołudniu od godz. 16.30.
    • Sobota - uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji krakowskiej. W tym dniu święto swego patrona obchodzi Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, którego polecamy modlitewnej pamięci.
  • Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.