10 Niedziela Zwykła 06.06.2021

• Przeżywamy oktawę Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, dlatego codziennie do czwartku po Mszy Świętej wieczornej procesja eucharystyczna wokół kościoła, na którą zapraszamy wszystkich parafian; w szczególności ministrantów i dzieci do sypania kwiatów, jak również dzieci , które w tym roku przystąpiły do pierwszej komunii świętej.
  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Wtorek - wspomnienie św. Jadwigi, królowej.
    • Piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny z publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia "O Jezu Najsłodszy". Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • Sobota - wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  • Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, zarówno te składane na tace jak również na konto parafialne.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła, a Panu Jerzemu za pielęgnowanie terenu wokół świątyni.