24 Niedziela Zwykła 12.09.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
    • Wtorek - święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
    • Środa - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
    • Czwartek - wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
    • Sobota - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. Dzień Imienin naszego Ks. Proboszcza. Życzymy Ks. Proboszczowi dużo zdrowia, radości, błogosławieństwa Bożego i opieki św. Stanisława.
  • Kancelaria parafialna w sobotę będzie nieczynna.
  • W poniedziałek o 18.30 w Centrum Edukacji Patriotycznej przy ul. Konecznego 8 odbędzie się spotkanie z Panią Barbarą Nowak - Małopolską Kurator Oświaty, która wygłosi wykład „Współczesne zagrożenia dla dzieci i młodzieży”. W imieniu organizatorów zapraszamy.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.