26 Niedziela Zwykła 26.09.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś przypada wspomnienie świętych męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy oraz Kosmy i Damiana.
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
    • Wtorek - wspomnienie św. Wacława, męczennika.
    • Środa - święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
    • Czwartek - wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
    • Piątek - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. rano od 7.00 i popołudniu od 16.30. Msze św. o 7.00, 17.00 i 18.00.
      Po Mszy św. o 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz klas I Szkoły Średniej. Spotkanie jest obowiązkowe.
    • Sobota - wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. Pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udamy się od 9.00. Zmiana tajemnic różańcowych o 17.20.
  • W najbliższy piątek rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe, które w naszej parafii będą odprawiane w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Będziemy modlić się szczególnie w intencjach Ojca Świętego, za dzieci i młodzież o katolickie wychowanie, za misje, za chorych, o pokój na świecie, w ostatnim tygodniu za zmarłych. Zapraszamy do licznego udziału.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.