29 Niedziela Zwykła 17.10.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś przypada wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
    • Poniedziałek - święto św. Łukasza, ewangelisty.
    • Środa - uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa.
    • Piątek - uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii są odprawiane w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Zapraszamy do licznego udziału.
  • Na stoliku w przedsionku kościoła znajdują się kartki na wypominki, na których prosimy o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk, z zaznaczeniem czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. Wypominki roczne czytane są przez cały rok w niedziele o godz. 9.15 i 12.00. Wypominki jednorazowe czytane są od 2 do 8 listopada. Za ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.