30 Niedziela Zwykła 24.10.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
    • Czwartek - święto świętych apostołów Szymona i Judy.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii są odprawiane w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Zapraszamy do licznego udziału.
  • Na stoliku w przedsionku kościoła znajdują się kartki na wypominki, na których prosimy o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk, z zaznaczeniem czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. Wypominki roczne czytane są przez cały rok w niedziele o godz. 9.15 i 12.00. Wypominki jednorazowe czytane są od 2 do 8 listopada. Za ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • W nawiązaniu do prośby Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego w przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na Liban.
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy już przystąpili do I Komunii św., czyli od IV klasy Szkoły Podstawowej, do podjęcia służby przy ołtarzu w naszej parafii jako ministranci. Zapisy w zakrystii oraz kancelarii. Pierwsze spotkanie w piątek, 29.10., po Mszy wieczornej w kościele. Natomiast 30.10. po Mszy wieczornej spotkanie Służby Liturgicznej w salce na plebanii.
  • Zmarła śp. Władysława Matys, mama ks. Józefa posługującego w naszej parafii. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek 25.10. o godz. 14.00 w Liszkach.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.