32 Niedziela Zwykła 07.11.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś nasza parafia przeżywa uroczystość odpustową ku czci św. Karola Boromeusza. Suma odpustowa o godz. 12.15.
    • Wtorek - rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (święto).
    • Środa - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    • Czwartek - wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Narodowe Święto Niepodległości.
    • Piątek - wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • Sobota - wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  • W nawiązaniu do Listu Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego od poniedziałku podejmujemy pół godziny przed wieczorną Mszą św. w dni powszednie cichą adorację Najświętszego Sakramentu, zakończoną jedną dziesiątką Różańca św., w intencjach Synodu, a także naszej Archidiecezji i całej naszej Ojczyzny.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.