4 Niedziela Zwykła 30.01.2022r.

• W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Dzisiejsza składka do puszek na rzecz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
    • Środa - święto Ofiarowania Pańskiego. XXVI Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze święte o 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Kancelaria będzie nieczynna.
    • Piątek - I miesiąca. Msze święte o 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź św. rano od 7.00 i popołudniu od 16.30. Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
    • Sobota - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. I sobota miesiąca. Do chorych udamy się od 9.00. Zmiana tajemnic różańca o 17.20.
  • Od 2 lutego w każdą środę na Mszy św. nowennowej o 18.00 będziemy kierować podziękowania i prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, które na karteczkach można składać do skarbonki przed obrazem Matki Bożej i św. Józefa.
  • Dziękujemy za udział we Mszach św. kolędowych i życzliwe przyjęcie kapłanów w swoich domach. Dziękujemy również za ofiary kolędowe.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.