3 Niedziela Wielkanocna 01.05.2022r.

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o 18.00. W czasie nabożeństw majowych modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje.
    • Poniedziałek - spowiedź dzieci I Komunijnych od 15.00. Kancelaria będzie nieczynna.
    • Wtorek - uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze św. o 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. odnowienie Ślubów Jasnogórskich.
      Na Mszy św. o 12.15 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii św.
    • Środa - święto św. Floriana, męczennika, patrona miasta Krakowa. Na Mszy św. o 18.00 będziemy kierować prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    • Czwartek - wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera.
    • Piątek - święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. rano od 7.00 i po południu od 16.30. Msze św. o 7.00, 17.00 i 18.00. Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
    • Sobota - pierwsza miesiąca. Odwiedziny chorych od 9.00. Zmiana tajemnic różańcowych o 17.20.
  • W przyszłą niedzielę procesja św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę o 9.00.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.