12 Niedziela Zwykła 19.06.2022r.

• Dziś przypada wspomnienie św. Romualda, opata.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św. o 18.00.
    • Poniedziałek - wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera.
    • Wtorek - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Od 16.30 spowiedź św. dla bierzmowanych, rodziców i świadków. Kancelaria będzie nieczynna.
    • Środa - na Mszy św. o 18.00 Ks. Biskup Janusz Mastalski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna dookoła kościoła po Mszy św. o 18.00.
    • Czwartek - uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    • Piątek - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o 8.15. Zapraszamy dzieci, rodziców i pracowników szkoły.
    • Sobota - wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała. Przygotowanie ołtarzy, udekorowanie mieszkań i drogi, dzieciom sypiącym kwiatki, dzieciom I Komunijnym, służbie liturgicznej ołtarza, osobom niosącym chorągiew i baldachim.
  • W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna po Mszy św. o 18.00. W środę z racji bierzmowania nie będzie procesji. Zakończenie oktawy we czwartek.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.
  • W naszych modlitwach pamiętajmy o zmarłym Ks. Proboszczu i wypraszajmy Boże Miłosierdzie.