13 Niedziela Zwykła 26.06.2022r.

• Dziś przypada wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św. o 18.00.
    • Poniedziałek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.
    • Wtorek - wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
    • Środa - uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7.00 i 18.00.
    • Czwartek - zakończenie nabożeństw czerwcowych.
    • Piątek - I miesiąca. Msze św. o 7.00 i 18.00. Spowiedź św. rano od 6.30 i po południu od 17.00.
    • Sobota - I miesiąca. Odwiedziny chorych od 9.00. Zmiana tajemnic różańca o 17.20.
  • Od przyszłej niedzieli przez miesiąc lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o 17.00.
  • W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i środę od 16.30 do 17.30 oraz w sobotę od 10.00 do 11.00.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.
  • W naszych modlitwach pamiętajmy o zmarłym Ks. Proboszczu i wypraszajmy Boże Miłosierdzie.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 9.30 nastąpi kanoniczne objęcie parafii przez nowego Ks. Proboszcza.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego wypoczynku.