14 Niedziela Zwykła 03.07.2022r.

• Decyzją Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego na urząd proboszcza parafii św. Karola Boromeusza w Krakowie został mianowany ks. Andrzej Tarasiuk, rektor Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej. Ks. Proboszczowi życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i darów Ducha Świętego, a także opieki Matki Bożej.
  • Dziś przypada święto św. Tomasza, apostoła. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Poniedziałek - święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
    • Środa - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
    • Piątek - wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  • Od dzisiejszej niedzieli przez miesiąc lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o 17.00. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i środę od 16.30 do 17.30 oraz w sobotę od 10.00 do 11.00.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego wypoczynku.