21 Niedziela Zwykła 21.08.2022r.

 • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
  • Poniedziałek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
  • Środa - święto św. Bartłomieja Apostoła.
  • Piątek - uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  • Sobota - wspomnienie św. Moniki.
 • W czwartek 25 sierpnia o godz. 18, zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną za 7 lat posługi w naszej parafii ks. dr Artura Noworyty. Zgodnie z decyzją Metropolity krakowskiego, ks. Artur podejmuje pracę duszpasterską w Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin Robotniczych w Płokach. Dziękujemy serdecznie za trud kapłańskiej posługi pośród nas, prowadzenie katechezy i duszpasterstw w naszej parafii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowej placówce.
 • Wyrażamy wdzięczność za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii oraz dziękujemy za troskę o czystość i porządek w naszym kościele parafialnym.
 • Ostatnio do wieczności odszedł:
  Śp. Antoni Kochmański.

     Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie...

 • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.