5 Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2013

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:

Wtorek – Uroczystość Św. Józefa, oblubieńca NMP. W tym dniu święto swojego patrona obchodzi Ks. Józef, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:

Piątek – Droga Krzyżowa dla dzieci o godz.17:00 a dla starszych po Mszy wieczornej o godz.18:00.

Niedziela – Gorzkie Żale o godz.16:15.

W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej – pamiątka uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. O godz.11:00 w naszym kościele pragniemy zorganizować uroczystą procesję z palmami. Prosimy, aby dzieci i wszyscy inni wierni, którzy przyjdą na tę Mszę Świętą zgromadzili się przed wejściem do kościoła. Ogłaszamy konkurs na palmę największą i najpiękniejszą.

W tym dniu przed kościołem będziemy zbierać ofiary do puszek na kwiaty do Bożego grobu.

Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.

Przed kościołem przedstawiciele Zespołu Charytatywnego sprzedają kartki świąteczne, palmy i kwestują na rzecz potrzebujących z naszej parafii.

W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej o godz.18:00 zebranie Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

24 marca t.j. w najblizszą niedzielę przedstawiciele Caritas archidiecezji krakowskiej będą rozprowadzać baranki i paschaliki wielkanocne.

Pierwsza katolicka Szkoła Podstawowa „Przymierza Rodzin” z oddziałami integracyjnymi w Krakowie znajdująca się w budynku przy Gimnazjum nr.12 na ul.Kluczborskiej 3, ogłasza nabór do klasy pierwszej i czwartej od 2-ego kwietnia

2013 roku. Bliższe informnacje znajdują się w czasopiśmie „Miasto pociech” które można zabrać ze stolika przy wyjściu.