6 Niedziela Wielkiego Postu Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej

24.03.2013

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która przypada w tym roku w Wielkim Tygodniu, została przeniesiona na poniedziałek po oktawie Wielkanocy, tj. na 8 kwietnia.

Od czwartku będziemy przeżywać w Kościele Powszechnym Tridum Paschalne. Przeczytać cały plan :

W Wielki Piątek obowiązuje post i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Zaleca się zachowanie postu również w Wielką Sobotę.

Prosimy o zaangażowanie się w procesję Rezurekcyjną – zapraszamy Panie i Oazę dzieci Bożych do niesienia feretronów, sztandarów, dzieci do sypania kwiatów.

Od poniedziałku do czwartku będziemy spowiadać w następujących godzinach:

- Poniedziałek, Wtorek, Środa od 17:30

• Czwartek od 7:00 – 8:00

Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac zwiazanych z budową naszego kościoła.

Przed kościołem w dzisiejszą niedzielę ministranci zbierają ofiary do puszek na kwiaty i dekorację do Bożego grobu.

Przed kościołem Przedstawiciele Caritas Archidiecezji krakowskiej rozprowadza baranki i paschaliki wielkanocne a Parafialny Zespół Charytatywny sprzedaje palmy i kartki świateczne z których dochód przeznaczony jest na potrzebujących z naszej parafii.