7 Niedziela Wielkanocna 12.05.2013
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• W dniu dzisiejszym o godzinie 9:00 wyruszy z Wawelu na Skałkę procesja ku czci Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

• WtorekŚwięto Św. Macieja Apostoła.
  • CzwartekŚwięto Św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, patrona Polski.
  • Nabożeństwa Majowe w naszym kościele:
    - w Niedzielę o godz.16:30
    - w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej o godz.18:00
    Od poniedziałku do soboty podczas nabożeństwa majowego będziemy modlić się o przyjście Ducha Świętego Pocieszyciela.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • W piątek spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z klas I-wszych o godz.17:00, a z klas II-gich o godz.18:00.

• Parafia organizuje obóz w Bieszczadach od 29-tego czerwca 13-tego lipca. Koszt obozu to 900 zł. Zapisy u siostry i Ks.Proboszcza.