12 Niedziela zwykła  23.06.2013

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:

• W dniu dzisiejszym o godz.10:00 poświęcenie kościoła w sanktuarium Bł. Jana Pawła II w Łagiewnikach i 50- lecie kapłaństwa Ks.Kardynała Stanisława Dziwisza.
  • Poniedziałek Uroczystość Narodzenia Św.Jana Chrzciciela.
  • Piątek  wspomnienie Św.Ireneusza, biskupa i o godz.8:30 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego.
  • Sobota Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła i zakończenie w katedrze na Wawelu peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego oraz relikwii Św.Faustyny i Bł.Jana Pawła II w archidiecezji krakowskiej. Z tej racji o godz.18:00 odprawimy Mszę Świętą dziękczynną za nawiedzenie w naszej parafii..
  • Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej o godz.18:00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, oraz Panu Jerzemu i Panu Karolowi za prace przy budowie naszej kapliczki.