16 Niedziela zwykła  21.07.2013

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• Poniedziałek wspomnienie Św. Marii Magdaleny.
  • Wtorek Święto Św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.
  • Środa wspomnienie Św.Kingi, dziewicy.
  • Czwartek Święto Św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu kierowcy i podróżujący czczą swego patrona Św. Krzysztofa. Z tej racji po Mszy Świętej o godz.18:00 poświęcimy wszystkie pojazdy mechaniczne wokół kościoła. W tym dniu święto swego patrona obchodzą: Ks.dr.hab. Krzysztof Gryz i Pan Kościelny. Solenizantom życzymy zdrowia i obfitości łask płynących od Boga.
  • Piątek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  • W dniach od 06- 11.08.3013 odbędzie się XXXIII Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. W naszej parafii do dnia 30.07 można się zapisać w kancelari parafialnej na powyższą pielgrzymkę i odebrać wszystkie związane z nią materiały duszpasterskie.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła a Panu Jerzemu za pracę przy wyburzaniu starej kaplicy.