17 Niedziela zwykła  28.07.2013

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• Środa wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli.
  • Czwartek wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora kościoła.
  • Piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o 7:30 i 18:00. Spowiedź od 7:00 i 17:00. Do chorych udajemy się o godz. 9:00.
  • Sobota pierwsza sobota miesiąca. O godz.17:25 Zmianka tajemnic Różańcowych.
  • W dniach od 06 - 11.08.3013 odbędzie się XXXIII Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. W naszej parafii do dnia 30.07 można się zapisać w kancelari parafialnej na powyższą pielgrzymkę i odebrać wszystkie związane z nią materiały duszpasterskie.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła.
  • Pragniemy podać do wiadomości, ze w kapliczce został zainstalowany ołtarzyk – „tryptyk” z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej, Św. Karola Boromeusza i bł. Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać ofiary na pokrycie kosztów budowy ołtarzyka.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, oraz dwóm Panom za pomoc przy rozbiórce starej kapliczki.