24 Niedziela zwykła  15.09.2013

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, Biskupa.
    • Środa święto św. Stanisława Kostki zakonnika, patrona Polski. W tym dniu święto  swojego patrona obchodzi Ks. Proboszcz. Życzymy Ks. Proboszczowi zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej oraz pomyślności w życiu osobistym.
    • Piątek  wspomnienie świętych męczenników koreańskich.
    • Sobota święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  • Spotkania młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii odbędą się:
    • Klasy III gimnazjum  pierwsze spotkanie 04.10.2013 r  młodzież uczestniczy we Mszy świętej o godz. 18, następnie spotkanie w salce.
    • Klasy II gimnazjum  pierwsze spotkanie 11.10.2013 godz. 18.00 w salce.
    • Klasy I gimnazjum  pierwsze spotkanie 11.10.2013 godz. 17.00 w salce.
  • Zbiórki kandydatów na ministrantów będą odbywały się w każdą środę po Mszy świętej wieczornej. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na msze w każdą środę na godz. 18.00.
  • Pragniemy w naszej Parafii utworzyć nowy krąg rodzin Domowy Kościół zainteresowane małżeństwa zapraszamy do kontaktu z ks. Robertem.
  • W każdą 4 niedziele miesiąca po Mszy świętej o godz. 12.15 będziemy błogosławić dzieci roczne. Chętnych rodziców z dziećmi rocznymi zapraszamy do zgłoszenia takiego dziecka do błogosławieństwa w kancelarii parafialnej.
  • Ks. Michał Kowalski wyraża nam wdzięczność za złożone ofiary na budowę Koscioła w Woli Zachariaszowskiej, kwotę którą złożyliśmy to 5.750 zł.
  • Dziękujemy za ofiary na ławki i prace związane z budową Kościoła.