27 Niedziela zwykła  06.10.2013

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym  Ks.Artur obchodzi imieniny, życzymy Księdzu Solenizantowi obfitości łask Bożych, zdrowia i błogosławieństwa Bożego w pracy oraz w życiu Kapłańskim.
    • Poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
    • Środa Święto Bł.Wincentego Kadłubka, biskupa.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9:15 lub 12:00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe.
  • Przypominamy o spotkaniach młodzieży gimnazjalnej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. W najbliższy piątek 11-tego Października zapraszamy klasy I i II. Klasy I na godz. 17:00, a klasy II na godz.18:00.
  • W najbliższą niedzielę tj. 13 października zapraszamy studentów na pierwsze powakacyjne spotkanie, które odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 18:00 w salce na plebanii.
  • Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na rzecz ofiar wojny domowej w Syrii.
  • W przyszłą niedzielę przedstawiciele Zespołu Charytatywnego będą sprzedawać znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz potrzebujących z naszej parafii. Przedstawiciele tego Zespołu będą też zbierać ofiary do puszek z racji XIII Dnia Papieskiego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na stypendia dla studiującej młodzieży z wielodzietnych, ubogich rodzin.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół kościoła.