2 Niedziela Adwentu 08.12.2013r.
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W dniu dzisejszym w liturgii łączymy celebrację 2 Niedzieli Adwentu z Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dziś również obchodzimy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.
    • Piątek wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
    • Sobota wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego Kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a panu Jerzemu za prace porządkowe wokół kościoła.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  • Zespół Charytatywny przed kościołem sprzedaje świece wigilijne Caritas, kartki świąteczne oraz kalendarze. Dochód przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii. Dziękujemy właścicielom sklepu Carrefour Express przy ul. Modrzewskiego 2 za możliwość przeprowadzenia zbiórki żywności dla potrzebujących z naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę Oaza Dzieci Bożych, będzie rozprowadzała poświęcone sianko na stół wigilijny, a przed kościołem Przedstawiciele Hospicjum dla Dzieci „ALMA SPEI”bedą zbierać ofiary do puszek.