3 Niedziela Adwentu 15.12.2013r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni o życie chrześcijańskie rodzin. W czasie odmawiana modlitwy wiernych będziemy modlić się w tej intencji.
    • Przez cały tydzień będziemy spowiadać rano od 7:00 a wieczorem od 17:30.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzatanie naszego kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół świątyni.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  • Zespół Charytatywny przed kościołem sprzedaje świece Caritas, kartki świąteczne i kalendarze. Uzyskany dochód przeznaczony będzie na paczki dla najuboższych z naszej parafii.
  • W dzisiejszą niedzielę Oaza Dzieci Bożych rozprowadza poświęcone sianko na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na wyjazd dzieci na obóz.
  • Przed kościołem przedstawiciele domowego hospicjum dla dzieci „Alma Spei” zbierają ofiary do puszek na działalność hospicjum.