5 Niedziela Wielkanocna 03.05.2015 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • W dzisiejszą Niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz.11:00 dzieci z klas trzecich przystąpią do I-wszej Komunii Świętej.
    • Poniedziałek – Święto św. Floriana męczennika, patrona miasta Krakowa, strażaków i hutników.
    • Wtorek – wspomnienie św. Stanisława Kaźmierczyka, prezbitera.
    • Środa – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
    • Piątek – Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji krakowskiej. W tym dniu święto swego patrona obchodzi Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, którego polecamy modlitewnej pamięci.
    • W przyszłą Niedzielę o godz.9:00 wyruszy tradycyjna procesja z Wawelu na Skałkę.
  • Nabożeństwa Majowe w naszym kościele:
    • w Niedzielę o godz.16:30
    • w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej o godz.18:00
  • W odpowiedzi na apel papieża Franciszka w przyszłą niedziele będziemy zbierać ofiary do puszek na rzecz z ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu.
  • Dziękujemy za ofiary składane na meble do zakrystii i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, Fundacja im. Prof. Kazimierza Bartla oraz gimnazjum nr 12 im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły serdecznie zapraszają na Koncert Uwielbienia w X rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II, który odbędzie się 10.05.2015 r. o godzinie 16:00 w Dworku Białoprądnickim. Więcej wiadomości na ulotkach przy wyjściu z kościoła i plakacie w gablotce.