4 Niedziela Wielkanocna 26.04.2015 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
    • Środa – Święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. W tym dniu po Mszy Świętej o godz. 18:00 odprawimy nowenne przed uroczystością Św. Stanisława biskupa i męczennika.
    • Czwartek – zapraszamy na pierwsze nabożeństwo majowe, które będziemy odprawiać w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę o godz.16:30.
      • W czasie nabożeństw majowych będziemy szczególnie modlić się za Ojca Świętego. Za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie i o dobre urodzaje.
    • Piątek – wspomnienie Św. Józefa, rzemieślnika i pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o 7:00, 17:00 i 18:00. Spowiedź od 7:00 i od 16:00.
    • Sobota – Uroczystość NMP Królowej Polski (przeniesiona z niedzieli 3 maja).
      • Msze Święte będą odprawiane o 7:00,8:00,9:00 i 18:00. Po każdej Mszy Świętej odnowimy Śluby Jasnogórskie. W tym dniu przypada wspomnienie Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. Do chorych udajemy się o godz. 9:00.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz.11:00, dzieci z klas trzecich przystąpią do pierwszej Komunii Świętej. Prosimy bardzo parafian, aby w tym dniu przyszli na inną Msze Świętą oddając pierwszeństwo w kościele tym, którzy będą przeżywać uroczystość pierwszokomunijną. Spowiedź dzieci przed I Komunią Świętą w sobotę o godz.10:30.
  • Dziękujemy za ofiary składane na meble do zakrystii i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujemy młodzieży gimnazjalnej za sprzątanie naszego kościoła i zapraszamy chętnych w sobotę o godz. 8:00.