12 Niedziela zwykła 21.06.2015 r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
    • Środa – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  • Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii codziennie po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  • Pragniemy podać do wiadomości, że Ks. mgr. Józef Łatanik na mocy decyzji Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza został mianowany proboszczem w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kopance. Pragniemy już dziś podziękować Ks. Józefowi za prace duszpasterską w naszej wspólnocie parafialnej, ale oficjalnie to podziękowanie wyrazimy 28 czerwca na Mszy Świętej o godz. 12:15.
  • Msza na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w piątek 26 czerwca o godz. 8:15. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
  • Dziękujemy za ofiary składane na meble do zakrystii i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła a panom Jerzemu, Marianowi i Karolowi za pomoc przy budowie ogrodzenia.