7 Niedziela Wielkanocna - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021

  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Sobota - wspomnienie św. Rity z Cassia, zakonnicy.
  • Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na tace i konto parafialne.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Pragniemy podać do wiadomości, że w tym roku nie będzie w naszej parafii udzielany sakrament bierzmowania. Młodzież z obecnej klasy VIII przez cały kolejny rok będzie przygotowywać się do przyjęcia tego sakramentu z uczniami z obecnej klasy VII i w roku 2022 dwa roczniki przystąpią do sakramentu bierzmowania. Sytuacja ta spowodowania jest epidemią koronawirusa i brakiem przygotowania do przyjęcia tego sakramentu w tym roku.