32 Niedziela Zwykła 09.11.2014 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś przypada Świeto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
    • Na Mszy Świętej o godz. 12:15 zostanie odpraweiona Suma Odpustowa ku czci naszego patrona przez Ks.Kanonika Leszka Garstkę, Proboszcza z parafii Św. Szczepana w Krakowie.
    • Poniedziałek – wspomneinie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    • Wtorek –wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu z racji Narodowego Święta Niepodległosci po każdej Mszy Świętej odmówimy modlitwę Ks. Piotra Skargi za ojczyzne, a o godz. 7:30 odprawimy Msze Świętą w tej intencji.
    • Środa – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • Czwartek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana , Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy I gimnazjum w piątek 14-ego listopada o godz. 17:00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół swiątyni.
  • Serdecznie zapraszamy w dniu dzisiejszym o godz.19:00 do naszego kościoła na spotkanie, na temat wpływu zanieczyszczenia powietrza w Krakowie na układ oddechowy. Spotkanie poprowadzi dr. n. med. Anna Prokop – Staszecka – Dyrektor Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II.