1 Niedziela Wielkiego Postu 01.03.2020

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Środa - święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej.
    • Piątek - pierwszy miesiąca. Msze święte w tym dniu o godzinie 7.00. 17.00 i 18.00. Spowiedź w tym dniu od 7.00 rano i 16.30 popołudniu. Młodzież z klasy VI i VII SP przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczestniczy we Mszy świętej o godzinie 18.00 i następnie drodze krzyżowej dla dorosłych. Po drodze krzyżowej spotkanie w kościele dla wszystkich przygotowujących się do bierzmowania.
    • Sobota - pierwsza miesiąca. Do chorych udajemy się od godziny 9.00. Zmiana tajemnic Różańca Świętego w kościele o godz. 17.20.
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.15. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17.30 a dla starszych po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Przypominamy, że w Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na pokrycie kosztów wykonania kostki wokół kościoła.