29 Niedziela Zwykła 18.10.2020

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Wtorek - uroczystość Św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Kraków.
    • Czwartek - wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  • Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych bliskich zmarłych. Wypominki możemy składać w kancelarii lub zakrystii po każdej Mszy świętej. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9.15 lub 12.00). Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk naszych bliskich zmarłych. Nie składamy kartek z wypominkami na tece podczas mszy niedzielnych. Wypominki takie będą traktowane jako jednorazowe.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16.30, a w dni powszednie o godz. 17.30.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Od dzisiejszej niedzieli w naszym kościele na każdej Mszy świętej wewnątrz kościoła może przebywać 85 osób. Jednocześnie informujemy,że komunia święta w niedziele na każdej Mszy świętej będzie rozdzielana przez dwóch kapłanów. Celebrans będzie rozdawał Komunię świętą na środku kościoła do ust, natomiast drugi kapłan będzie udzielał Komuni świętej tylko na rękę.
  • Bardzo prosimy o bezwzględne przestrzeganie wszystkich zasad sanitarno-epidemiologicznych w naszym kościele.
  • Wszystkie osoby z objawami przeziębienia, kaszlu, podwyższonej temperatury czy utraty węchu i smaku prosimy o pozostanie w domach w trosce o nasze wspólne zdrowie.